Başkan Zihni Şahin Bayramda da Dur Durak Bilmiyor

Başta Arakan, D.Türkistan, Filistin, Kerkük gibi bölgelerde yaşanan insanlık dramları nedeniyle de çok buruk bir bayram yaşadık.

Başkan Zihni Şahin Bayramda da Dur Durak Bilmiyor
Başkan Zihni Şahin Bayramda da Dur Durak Bilmiyor admin

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin arife gününden başlayarak bayram sonuna kadar dur durak bilmedi. Vatandaşların mutlu ve hüzünlü günlerinde olması, ziyaretleri ve halkla iç içe çalışması bilinen başkan Şahin bayram süresince de bunu devam ettirdi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin arife günü garnizon şehitliğinde ki şehitleri anma programından sonra, eski belediye başkanı Hasan Arslan ve Makam şoförü Çetin Ertuğrul Dereci’nin ve aile büyüklerinin mezarlarını ziyaret ederek dua etti. Şehidimiz Şahan Sezer’in Çetinkaya mahallesinde bulunan mezarı ve ailesini ziyaret etti. Canlı hayvan pazarında incelemelerde bulunarak alış veriş yapan hemşerileriyle sohbet etti. Başkan Şahin İlçe halkı ile bayramlaşma programından sonra, Huzurevinde yaşlılarla bayramlaştı. AK parti Bafra ilçe başkanlığının düzenlediği bayramlaşmaya ve Gökder Derneğinin tertip ettiği Karadede panayırına katıldı. Hasta ziyaretleri yaptı. Bafra ve Alaçam ilçelerinde cenaze, nişan ve düğünlere iştirak etti.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin bayram sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: Milli ve manevi günlerimize önem veren bir milletiz. Bu günlerde sosyal yardımlaşma, dayanışma, manevi duygularımız, birlik ve beraberliğimiz zirve yapmaktadır. Bu bayramda da hemşerilerimizle bir ve beraber olduk. Bayramlaşmalarda bulunduk. Acılı ve mutlu günlerine katıldık. 26 Ağustos ve 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katıldık. Bu kutlu zaferlerin gururunu yaşadık. Başta Arakan, D.Türkistan, Filistin, Kerkük gibi bölgelerde yaşanan insanlık dramları nedeniyle de çok buruk bir bayram yaşadık. Yaşanan tüm acıların son bulmasını diliyorum. Nice bayramlara birlik ve beraberlik, huzur ve barış, sevgi ve kardeşlik içinde kavuşmayı yüce ALLAH’tan niyaz ediyorum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..