BAŞKAN ŞAHİN’DEN İŞLETME FAKÜLTESİ İÇİN DAVET

Tüm hemşerilerimi Bafra’mızın menfaatleri ve geleceği için temel atma törenine davet ediyorum. 2 Kasım günü saat 12.00 den itibaren temel atma töreni alanına belediyemiz önünden ücretsiz araçlar kaldırılacaktır.

BAŞKAN ŞAHİN’DEN İŞLETME FAKÜLTESİ İÇİN DAVET
BAŞKAN ŞAHİN’DEN İŞLETME FAKÜLTESİ İÇİN DAVET Yeni Admin

BAŞKAN ŞAHİN’DEN İŞLETME FAKÜLTESİ İÇİN DAVET

Bafra ikinci fakülteye kavuşuyor. Bafra’nın ikinci Fakültesi olacak olan ve Arslan ailesi tarafından yapılacak Hacı Fevziye Arslan İşletme Fakültesinin temeli 2.Kasım Perşembe günü saat 14.30’da OMÜ Bafra Yerleşkesinde (Köprübaşı mevkii) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ın da katılacağı törenle atılacak.   Bafra Belediye Başkanı Başkan Zihni Şahin yaptığı açıklamada tüm Bafralılara temel atma törenine davet ederek, “2 Kasımda Bafra olarak ne kadar büyük bir aile olduğumuzu göstereceğimize inanıyorum”  dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Yıllar önce bir hayalimiz gerçekleşmiş Aşcı ailesinin bağışlarıyla OMÜ Bafra Şevket Aşcı Turizm Fakültemize kavuşmuştuk. Şimdi ise Arslan ailemizin bağışlarıyla OMÜ Bafra Hacı Fevziye Arslan İşletme Fakültesine kavuşacağız. Fakültemizin temel atma töreni 2 Kasım Perşembe günü saat 14.30’da İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanımız Dr.Ahmet Demircan’ın katılımlarıyla yapılacaktır. Bu ilçemiz için çok anlamlı ve önemli günde tüm halkımızla beraber olmayı arzu ediyoruz. İlçemiz için tarihi bir günü yaşayacağız. Eğitim alanında önemli bir esere başlanıyor. Bu önemli eserin temel atma töreninde iki bakanımızda Bafra’mızda hemşerilerimizle beraber olacaktır. Böyle anlamlı günlerin coşku içinde ve büyük katılımlarla olması ilçemiz için 3-4 Fakültelerin de gerçekleşmesinde etkili olacaktır. Bafralı hemşerilerimin her zaman olduğu gibi duyarlı olacağına bu önemli esere ve eğitime sahip çıkacaklarına inancım tamdır. Tüm hemşerilerimi Bafra’mızın menfaatleri ve geleceği için temel atma törenine davet ediyorum. 2 Kasım günü saat 12.00 den itibaren temel atma töreni alanına belediyemiz önünden ücretsiz araçlar kaldırılacaktır. Bu vesileyle Turizm Fakültemizi ilçemize kazandıran Aşcı ailesine İşletme Fakültemizi ilçemize kazandıracak olan Arslan ailemize çok teşekkür ediyorum. Bafra olarak biz büyük bir aileyiz ve bunu 2 Kasım günü bir kez daha göstereceğiz.” dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..