Ruhsatsız G. Başar'ın İstifa Etmesi Bekleniyor

Metal yorgunluğundan sonra düğün salonu yorgunluğu istifası bekleniyor

Ruhsatsız G. Başar'ın İstifa Etmesi Bekleniyor
Ruhsatsız G. Başar'ın İstifa Etmesi Bekleniyor Yeni Admin

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı G.Başar'a ait olduğu iddia edlen Bafra Davet ve Toplantı salonunun düğün salonu olarak kullanılması için ruhsatı olmadığı basında yer almıştı. Siyasette metal yorgunluğu aylardır ülkenin gündeminde yer alırken  Bafra gündemine bomba gibi düşen bu haberden sonra da düğün salonu yorgunu olarak Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı G.Başar'ın başkanlık görevinden pazartesi günü istifa edeceği konuşulmaya başlandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zeki Toker     2017-11-03 Kardeşim bu Bafra sahipsiz mi, bu adam hala kanun tanımazken başkan adayı mı olacak hadi pldu yanındakiler devam mı edecek sanki?
Ali Güven     2017-11-03 Anlamadığım şey adamın bu kadar meclis üyesi var, biri de basına çıkıp bu adam ruhsatsız iş yapmaz, bigemden rant sağlamaz demiyor, bu nasıl ekip nasıl başkan, üyesinin inanmadığı adama biz mi inanıcaz?
Halil İbrahim     2017-11-03 İnanılır gibi değil hala istifa etmedi mi? Nasıl olur da tso başkanı ruhsatsız işletme çalıştırır, o istifa etmezse meclis üyeleri toplu istifa etmeli, rezalet..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..