Bafra İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezi'nden Almanya'ya çıkartma

Yeni Admin


BAfra İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezi'nce düzenlenen Almanya “yeni nesil araçlarda arıza tespiti” Erasmus projesi faliyetlerini tamamlayarak yurda döndü.
Bafra ismail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezince düzenlenen ,ilkadım Mesleki Eğitim ve Çarşamba Mesleki Eğitim Merkezlerinin katılımıyla sürdürülen Almanya -Berlin’de icra edilen “yeni nesil araçlarda arıza tespiti” Erasmus projesi 4-19 Ekim tarihleri arasında faaliyetlerini tamamlayarak yurda döndü.
İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezi müdürü Ayhan Kanbazoğlu, geziyle alakalı şunları dile getirdi. Bu süre zarfında öğrenciler çeşitli fabrikalarda stajlarını yapmış olup teknolojik gelişmeleri anında takip etmiş oldular,bunun haricinde Berlin ve çevresinde teknik ve turistik amaçlı geziler düzenlenmiş olup gençlerin değişik kültür ve yerleri tanıma ve değişik teknolojik yenilikler görme imkanı sağlandı.
Gezi sonucunda öğrenciler çalıştıkları işyerlerinden kurs bitirme belgelerini aldılar.Bu gezi esnasında ilçe milli eğitim müdürümüz Mehmet Ali Katipoğlu da faliyetlere katılıp çeşitli incelemelerde bulunmuş olup işyerleriyle fikir teatisinde bulunmuştu' dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..