8 Yıldır Hep aynı " Halkın İçinde Bir Başkan"

Toplumumuzun her kesimi ile bir ve beraber oluyoruz. Bu birliktelikten çok mutlu oluyorum. Hemşerilerimin her bir ferdine ilgileri, destekleri, misafirperverlikleri, sohbetleri, istişareleri, görüş ve önerileri için çok teşekkür ediyorum.

8 Yıldır Hep aynı
8 Yıldır Hep aynı Yeni Admin

BAŞKAN ŞAHİN 8 YILDIR HALK İÇİNDE OLMAYA DEVAM EDİYOR

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin görevde olduğu 8 yıldır sürekli halkın içinde olmaya devam ediyor. Başkan Şahin, esnaf ziyaretleri, incelemeler, mahalle ziyaretleri, sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine katılma, sosyal ve kültürel etkinlikler, düğün, cenaze, mevlit, hacı uğurlama, gurbetteki Bafralıların programlarına katılma, açılışlar, konferanslar sayısız faaliyet ve programlarda halkın içinde oldu. Başkan Şahin son olarak Bafra Sakatlar Derneğini ziyaret etti. Başkan Şahin’in ziyaretine Bafra Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Muzaffer Şahin ile İsmet Paşa Mahallesi muhtarı ve 1930 Bafra spor Başkanı Fatih Yıldız’da katıldı. Başkan Şahin dernek Başkanı ve üyeleri ile sohbet etti.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:” Öncelikle derneğimize ilgi ve alakaları için, katılımlarından dolayı da muhtarımıza ve Sosyal Hizmetler Merkezi müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Toplumumuzun her kesimi ile bir ve beraber oluyoruz. Bu birliktelikten çok mutlu oluyorum. Hemşerilerimin her bir ferdine ilgileri, destekleri, misafirperverlikleri, sohbetleri, istişareleri, görüş ve önerileri için çok teşekkür ediyorum. Bafra Belediye Başkanı olmadan öncede her zaman hemşerilerimle beraberdim. Yüce ALLAH’ın nasibi, partimizin aday göstermesi ve değerli hemşerilerimin destekleriyle belediye başkanı olduktan sonra da 8 yıldır yine halkımızın içindeyim. Halkımızın içinden geldik, içinde olduk ve içinde olmaya devam edeceğiz. “ diye konuştu.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti:” İlçemizde 8 yılda 30 yılda yapılandan daha çok asfalt, kaldırım ve beton yol yapmak nasip oldu. Bunların tüm tesislerini kurarak ilçemize kazandırdık. Tüm bunlarla beraber Çevre dostu, temiz ve ekonomik yakıt doğalgaza kavuştuk. Kaldırımlarımızda engelli vatandaşlarımızı düşündük. Ona göre kaldırım çalışmalarını yaptık. Çok sayıda ilçemize hizmet kazandırmanın mutluluğunu yaşadık. Ülkemizin nüfusunun % 13’ü engelli insanlarımızdan oluşmaktadır. İlçemizde engellilerimize yönelik olarak 2018 yılı içinde Kadın aile ve Engelliler merkezi inşaatına başlayacağız. Şimdiden hayırlı olsun diyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..