hediye patlayan kutu

Öğretmenler günü dart turnuvası ödülleri verildi

Yeni Admin

Öğretmenler günü dart turnuvası ödülleri verildi
Bafra'da Eğitim-Bir-Sen öncülüğünde 24 Kasım Öğretmenler günü samsun rent a cari ile yapılan dart turnuvası ödülleri Eğitim-Bir-Sen Sendika binasında gerçekleşti.
Samsun AK Parti Av. Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in katılımı ile gerçekleşen ödül törenin de dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. ödül törenin de konuşan Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Hamdi Yıldız, Amacımız bu özel günde öğretmenlerimizle bir araya gelip, güzel bir gün geçirmek, hemde sendika daki üyelerimizin kaynaşmasını sağlamakttır' dedi.
AK Parti Samsun Mİlletvekili Av. Orhan Kırcalı ise, görüyorum ki sendikamız birlik içinde, uyum içinde, böyle güzel bir sppor organizasyonu izmir escortğınız içn ayrıca teşekkür ederim, yeni hizmet binanız ise sizlere ve üyelerinize hayırlı olsun' dedi.
konuşmaların ardından, dereceye giren öğretmenlere, Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Samsun Eğitim-Bir -Sen İl Başkanı Nejdet Güneysu tarafından ödülleri takdim edildi.  
Programa, Samsun AK Parti Av. Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Samsun, Eğitim-Bir -Sen İl Başkanı Nejdet Güneysu ve öğretmenler ve sendika üyeleri katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies