Bafra'nın Yeni Gururu

Bafra'nın Yeni Gururu

Bafra Veteranslar Spor Kulübü Gençlik ve Spor İl müdürünü ziyaret etti

Bafra'nın Yeni Gururu
Bafra'nın Yeni Gururu Yeni Admin

Bafra Veteranlar Spor Kulübü Başkanı Kenan Ekbul ve yönetim kurulu üyesi Adem Dilek Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral KARAYILMAZ'ı Makamında Ziyaret etti.
Başkan Ekbul ; “Ülke genelinde büyük bir yükselişe geçen ve neredeyse her il`in Veteranlar takımını kurduğu aynı zamanda federasyon nezdinde çalışmaların olduğu büyük bir kitleye sahip olan bu ligde Bizde Bafra ilçesi olarak katılım sağladık. Spor adına gençlere güzel örnekler sunmak sporun yaşı olmadığını bizzat sporun içinde kalarak ve aktif spor yaparak göstermek istiyoruz. Çeşitli sıkıntılara rağmen büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz”. Şeklinde Konuştu.

Bafra Veteranlar Spor Kulübü Başkanı Kenan Ekbul ve Yönetim kurul üyesi Adem Dilek Bafra`nın Yöresel lezzetleri Kaymaklı lokumu, Nokulu Bafra Şehirin tanıtım kitabını hediye ettiler. Ayrıca yeni görevinde de başarılar dilediler.

Spor İl Müdürü Ahmet Güral KARAYILMAZ “ ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bafra Veteranları başarılarından dolayı tebrik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..