BAŞKAN ŞAHİN İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ŞAHİN İNCELEMELERDE BULUNDU

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Belediyesi Hizmet Binası yanında bulunan alanda tadilatı süren Engelliler Koordinasyon Merkezi ve Kızılay Kan Toplama Merkezlerinde incelemelerde bulundu.

BAŞKAN ŞAHİN İNCELEMELERDE BULUNDU
BAŞKAN ŞAHİN İNCELEMELERDE BULUNDU Yeni Admin

Bafra Belediye Başkanı Şahin, çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Şahin çalışmaların kısa süre içerisinde bitirilip hizmet merkezlerinin yakında hizmete gireceğini söyledi. 

Başkan Zihni Şahin konu ile ilgili olarak; “Engelsiz yaşam için belediye olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Engellilerimizin toplumsal yaşamda yerlerini almaları için bizim üzerimize düşen çalışmalardan biri olan Engelliler Koordinasyon Merkezimizi yakın zamanda hizmete açacağız. Burada görevlilerimiz engellilerimizin sorunlarını dinleyerek hızlı bir şekilde çözüm bulacak. Buradaki çalışmanın yanı sıra yeni aldığımız engelli aracımız da Engelli Koordinasyon Merkezimiz ile birlikte hizmete girecek. İnşallah engellilerimize daha güzel daha konforlu hizmet sunacağız. Engelliler Koordinasyon Merkezimizle birlikte Kızılay Kan Toplama Merkezimiz de artık kan veren vatandaşlarımızın yeni adresleri olacak. Artık kan bağışlarını daha düzenli ve güzel bir ortamda verecekler. Bu iki projemiz ilçemize hayırlı olsun.” Dedi. 

 

Ziyarette, Bafra Sakatlar Derneği Başkanı Recep Köksal,  Kızılay Bafra Şubesi Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Mali Hizmetler Müdürü Fikret Vatansever ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Ramazan Yaman da hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..