Bafra Ülkü Ocakları Tarih Yazdı

Bafra Ülkü Ocakları Tarih Yazdı

Bafra Ülkü Ocakları Tarih Yazdı

Bafra Ülkü Ocakları Tarih Yazdı
Bafra Ülkü Ocakları Tarih Yazdı Yeni Admin

Bafra Ülkü Ocaklarının düzenlediği "Gençlerin Dilinden Şiir ve Türkü gecesi"  muhteşem oldu. İzleyenler duygulu anlar yaşadı. Gençlerin şiir ve Türküleri herkesi mest etti. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başlayan gecede Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Osman Osman'ın konuşması büyük alkış aldı. Ülkücü hareketin bir özeti olan konuşma takdirle karşılandı.

Gecede Gençlerin şiirleri ve Türküleri izleyenlerden sürekli alkışlar aldı. Bozkurt ve Asenalar herkesin gururu oldu.

İzdihamın yaşandığı gecede Ülkü Ocaklı gençlerin disiplini, saygılı ve sevgi içeren davranışları örnek oldu. Gecenin sunucuları ise izleyenler tarafından beğeni ile takip edildi.

Bafralı Ülkü Şehitlerin anlatıldığı video herkesin gözlerini yaşarttı. Ülkü Ocaklarının faaliyetlerinin anlattıldığı sinevizyon alkışlarla karşılandı. 

Bafra tarihinde bir ilk olan gece gençlere güvenmemiz gerektiğini bir kez daha gösterdi. 

Geceye Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, MHP Bafra ilçe Başkanı Abdurrrahman Çamaş ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Bafra eski İlçe Başkanı ve iş adamı Osman Parlak, Samsun ülkü ocakları başkanı Yalçın Altıntaş, TÜRKAV Başkanı Sami Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Kamu sen Başkanları,  İnterya ve ülkü ocakları kurcucu başkanı Adnan Hazır   Ülkü Ocakları eski başkanları Hakan Eroğlu, Cahit Müderrisoğlu, Belediye meclis üyeleri, MHP 'nin önde gelen isimlerinden ve MHP eski belediye meclis üyesi İsmail Süleymanoğlu, Çarşamba ülkü Ocakları Eski Başkanı Alparslan Güreş, MHP Samsun il yöneticileri ile MHP ve Ülkü Ocaklarının çok sayıda eski başkan ve yöneticileri, Emekli eğitimci Tayyar Hatipoğlu, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kalabalık bir gazeteci grubu  ve çoğu ailelerden oluşan kalabalık bir topluluk katıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Yıldız     2018-01-31 Ülkü ocaklarının kutluyorum gençliği tebrik ediyorum. DAVA VATANSA GERİSİ TEFERRUAT
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..