Başkan Özbalcı Türk Askeri İçin Dua İstedi

hediye patlayan kutu

Başkan Özbalcı Türk Askeri İçin Dua İstedi

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki terör örgütlerine yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan askerlerimize destek için ilçemizin tarihi sembollerinden olan Ladik Saat Kulesi’ne büyük Türk bayrağını astırarak, Ladik halkının milli duygularını canlı tutup, asil ve yüce Türk ordumuza dualarla manevi güç vermek istediklerini belirtti.

Başkan Özbalcı Türk Askeri İçin Dua İstedi
Başkan Özbalcı Türk Askeri İçin Dua İstedi Yeni Admin

Belediye Başkanı Selim Özbalcı basına verdiği demeçte, “Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan aslanlarımıza destek olmak, vatandaşlarımızın milli duyguları yaşatmak için ilçe merkezimizde ve şehitlik anıtımızda bayrağımızı semalarda dalgalandırıyoruz.

Ladik’te bayrağına, devletine, vatanına sahip çıkma bilinci son derece yüksektir. Şu an  askerimiz için yapabileceğimiz en büyük destek, büyüğünden küçüğüne herkesin ordumuz için yapacağı dualarıdır. Biliyorum ki; Yüce Türk Milleti böyle birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde samsun oto kiralamakça, tarih boyunca samsun oto kiralamağu gibi yine başı dik bir şekilde yaşayacaktır.

Gün; birlik zamanı. Hep birlikte, ülkemiz, geleceğimiz, vatanımız adına daha da güçlü olacağız İnşallah. Allah İslam’ın son kalesi olan Türkiye’nin, Yüce Türk Milleti’nin ve Türk Ordusu’nun yar ve yardımcısı olsun. Afrin’deki şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Milleti’ne başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak bundan hiç şüphemiz yok. Terörün kökü kazınana dek mücadelemiz sürecektir." ifadelerini kullandı.

 

Başkan Özbalcı Türk Askeri İçin Dua İstedi Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı Ladik Haber Samsun Haber Samsun tek Haber AFRİN OPERASYONU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies