BAŞKAN ŞAHİN'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN ŞAHİN'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN ŞAHİN'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BAŞKAN ŞAHİN'DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Yeni Admin

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Dr. Ahmet İsmailoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başhekim İsmailoğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Şahin, kendisine yeni görevinde başarı diledi.

Başkan Şahin, göreve yeni atanan hastane yöneticilerine de hayırlı olsun dileklerini iletti. Bafra Devlet Hastanesi’nin bölgeye hizmet veren bir kapasiteye sahip olduğunun altını çizen Başkan Şahin, “Yeni göreve gelen arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz, başarılar diliyoruz. Yapabileceğimiz her şeyde yanınızdayız. Topluma hepimiz hizmet ediyoruz. Toplumu ne kadar daha huzurlu hale getirebiliriz, hepimiz bunun mücadelesini veriyoruz. Kurumları daha verimli hale getirmek için herkesin gayret göstermesi lazım. Devlet Hastanemiz sadece Baframıza değil çevre ilçelerimize hatta bölgemize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Buna inancım tamdır” dedi.

Başhekim İsmailoğlu’da, Başkan Şahin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: “Çok güzel bir hastanemiz var. Sistemin içerisinde yönetici olarak görev yapan birisiyim. Hastanemiz, Samsun’da ve ülkemizde sayılı hastanelerimizden biri. Her yerin olduğu gibi buranın da birtakım sıkıntıları var. Onları kısa süre içerisinde halledip en iyi hale nasıl getirebiliriz bu çaba içinde olacağız. İnsanımıza hep beraber hizmet vermeye gayret göstereceğiz. Hizmeti alanın da hizmeti verenin de mesut ve huzurlu olacağı bir ortam oluşturmayı temenni ediyoruz.”

 

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt ve Hüseyin Çamaş’da hazır bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..