MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş son siyasiler gelişmeler hakkında dergimize önemli açıklamalar yaptı. Başkan Çamaş yaptığı açıklamada” Siyaset düşünecek bir zamanda değiliz.

Yeni Admin

Düşünmemiz gereken tek şey Türkiye’dir. Düne, bugüne, yarına karşı üstlendiğimiz görev ağır ve çoktur. Ortadoğu’nun karıştırılması, Türkiye’nin hedef ülke haline getirilmesi, Türklüğe ve İslam’a açılan adı konmamış savaş hep bir maksada matuf, hep bir amaca maruftur. Bu şer kampanyayı görmek, ardı arkası kesilmeyen dehşet verici saldırganlıkları kaynağında etkisizleştirmek, merkezinde engellemek milli bekamızın istikbali kapsamında mecburiyettir. Bu nedenle MHP olarak bizim tek düşüneceğimiz, devletimiz ve milletimizdir. MHP’yi bu bakış açısıyla değerlendirmek gerekir. Biz milletimizden bunu rica ediyoruz” dedi. 

BİZ TÜRKİYE SEVDALISIYIZ

MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Terör örgütleri ülkemizle birlikte komşu coğrafyalarda at koşturmaktadır. Zalimler, kiralık ve katil örgütlerini sinsi ve gizli gündemlerine muvafık şekilde kumanda etmiş ve kullanmışlardır. Caniler nifak ve şikak saçmışlardır. Güney sınırlarımız boyunca uzanacak bir terör koridoru açılmak istenmiştir. Bunun daha da ilerisinde ve üstünde, planlanmış terör devletinin inşası için yoğun gayret ve faaliyet sergilenmiştir. PKK’nın Suriye kolu PYD-YPG bu maksatla silahlandırılmıştır. Katiller zırha büründürülmüş, emperyalizmin kanatları altına alınmışlardır. Çok açık biçimde şiddet ve şekavet övülmüş ve özendirilmiştir. IŞİD’le mücadele adı altında terörizm desteklenmiş, korumaya alınmış, mücavir bölgelere konuşlandırılmıştır. Kısacası Türk ve İslam coğrafyası üzerinde senaryolar hayata geçirilmek istenmektedir.  15 Temmuz FETÖ ihaneti, Kerkük’te sözde referandum son olarak Kudüs meselesi hep aynı senaryonun parçalarıdır. Biz Türkiye, Türk milleti ve İslam sevdalılarıyız. MHP ve Ülkücü hareket devletimizin ve milletimizin bekası için mücadelemizi sürdürmekteyiz ve sürdürmeye devam edeceğiz. “ dedi

MİLLİYETÇİLİĞİN ÖZÜ MİLLETİMİZE HİZMET ETMEKTİR

MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Tarihsizlere Türk tarihini çiğnetmeyiz. Korkaklara kahramanlarımızı ezdirmeyiz. Ruhu esir düşmüşlerin müfterilikleri ayağımızın altındadır. Herkes yerini yurdunu bilmelidir. Türkiye’ye kumpas kuranlarla düşüp kalkanları, terör örgütlerini pışpışlayıp Türk düşmanlarının gözüne girmek için cambazlık yapanları, 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsüne mali ve siyasi destek verdiği söylenen şerefsizleri biliyoruz, ayaklarını denk almaları hususunda da uyarıyoruz. Arkamıza baka baka değil, geleceğin beka ve huzur dolu Türkiye’sini inşa etmek, imar etmek, mamur hale getirmek için üzerimize ne düşüyorsa yaptık, yapmaya azimle devam edeceğiz. Bizim kaynağımız aziz millet varlığıdır. Milli kimliğimizin doğum ve doğrulma mihrakı Türk tarihidir. Düşüncemizin merkez ve mihverine Türk milleti hâkimdir. Amacımız ise aziz milletimize samimiyetle, safi bir hissiyatla hadimliktir. Milliyetçiliğin özü ve esası da buradadır.” Dedi

BİZİM GÖBEĞİMİZ VATAN VE MİLLET SEVGİSİYLE KESİLMİŞTİR

MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş açıklamalarında şu görüşlere yer verdi: “Genel Başkanımız ve liderimiz Devlet Bahçeli Dünyanın, İslam coğrafyasının ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu her zaman ve her ortamda açık bir şekilde ortaya koymakta ve aziz milletimiz ile paylaşmaktadır. Biz Genel Başkanımızın izindeyiz, genel Başkanımız MHP’nin varlık sebebini en güzel şekilde ortaya koymaktadır. Bizde milletimizle bunları paylaşıyoruz. Bu görüşleri aktarıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Osmanlı İmparatorluğu emanetini taşımaktadır. Bir imparatorluk bakiyesinin emanetini taşımak kolay değildir. Hakkını vermek hiç kolay değildir. Vicdanımızın derinlerinde; mazlumların kalp atışı, kutlu anılarımızın ayak sesleri, hükümran mazimizin güçlü seslenişi duyulmaktadır. Merhum Ziya Gökalp’in işaret ve ifade ettiği gibi, Allah bir insanı vicdan felaketinden korusun. Çünkü onunun tesellisi yoktur. Türk milleti doğruyla yanlışı tefrik edecek vicdana sahiptir. Nitekim mahşeri vicdan asırlardır zinde ve zirvededir. Hem ülkemize, hem de çevremize bakıp da; sönsün ışıklar, sürünsün insanlar, silinsin istiklal, sökülsün istikbal diyenler, düne nazaran bugün daha hasis, daha hırçın, daha hırslıdır. FETÖ, PKK, IŞİD, YPG, DHKP-C gibi terör örgütlerinin saldırganlıkları, küresel güçlerin çevremizde tedavüle soktuğu vahşi senaryolar ortadadır. Böylesi bir ağır saldırı dalgasına, vahim operasyon sağanağına atıl ve hareketsiz kalmamız abes olduğu kadar akıl ve ahlak dışılıktır. Biz elbette vicdanımızın çığlığına, tarihimizin çağrısına, ecdadımızın ihtarlarına, inançlarımızın buyruklarına kulak verip tedbirli ve temkinli davranacağız. Bekamızı can pahasına müdafaa edeceğiz, birlik ve beraberlik çizgisinden ayrılmayacağız. Tefrikanın, tezviratın ve küresel müstevlilere tekmil veren iç odakların fermanını yırtmak için müteyakkız bir ruhla teyakkuz halinde olacağız. Çünkü olur ya, gaflete düşersek, tehditleri hafife alırsak, tehlikelere gözlerimizi yumarsak felaketin ağırlığı kaçınılmaz bir şekilde üzerimize çökecektir. Başka yolumuz olmadığını aklımızdan çıkarmayacağız. Nitekim biz insafımızı kaybetmedik. İrademizi rehin vermedik. İnsani, İslami ve milli değerlerimize gölge düşürmedik. Bu millet, Türk milletidir. Ve bizim göbeğimiz vatan, millet sevgisiyle kesilmiştir. Ruhumuz onların aşkıyla ekilmiştir. Türk ve Türkiye sevdalıları olduğu müddetçe şeytani planlar kazanamayacaktır.” Dedi.

SEÇİMLERE HAZIR GÖREVE TALİBİZ

MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş açıklamalarına şöyle tamamladı: “ MHP hiçbir pazarlık içinde olmadan devletimizin bekası ve milletimizin varlığı için siyaset yapmaktadır. Bizim için önemli olan tek şey Türkiye ve Milletimizdir. Ülkemizde 2019 yılında 3 ayrı seçim yapılacaktır. İlk olarak Mahalli seçimler gerçekleşecektir. MHP Bafra’nın ulaşımdan, trafik konusuna, yol probleminden sosyal donatılara, çarpık kentleşmeden çevre konularına kadar ilçemizin problemlerini ve çözüm yollarını bilmektedir. MHP kadroları Bafra’da her zaman seçime ve göreve hazır durumdadır. Milletimizin teveccühünü talep etmektedir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..