hediye patlayan kutu

Adalet Kalkınma Partisi Bafra İlçe Teşkilatı 04-03-2018 Pazar günü saat;14.30’da Bafra Belediye Kültür Merkezinde 6.Olağan Kongresi yapacaktır.

Yeni Admin

Avukat İbrahim Semiz Kongre ile ilgili şunları söyledi;

2018 Yılı Partimiz için kongre yılıdır.Bafra’da yeni dönemde Genel Merkezin adayı olarak tarafıma görev verilmiştir.Tek liste halinde ve birlik ve beraberlik içinde kongremizi yapacağız.

Partimiz için çok önemli olan bu seçimlerimiz 2019 ve 2023 vizyonu için bir başlangış olacaktır.Bu kutlu bir yürüyüştür.Tüm AK Partili kardeşlerimizi bu kutlu yürüyüşe bu güne kadar samsun oto kiralamağu gibi bundan sonrada bütün güçleri ile destek vermeye davet ediyorum.

Bu sadece bir parti meselesi değildir.Bu büyük bir dava ve Büyük Türkiye yolunda atılmış önemli bir başlangıçtır.Bu gün;kırgınılıklar,küskünlükleri bir tarafa bırakıp Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan lideliğinde Yeni,Güçlü ve Dünya Mazlumlarının umudu olan Türkiye’nin gücüne güç katma günüdür.

Bugün Birlik ve Beraberlik günüdür. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan lideliğinde Ülkemiz ve Milletimiz İçin Tek Millet,Tek Bayrak,Tek Vatan,Tek Devlet İçin bu kutlu yürüyüşe Herkesin desteğini bekliyorum dedi.

İbrahim Semiz Ak Parti Bafra Kongre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies