"Milleti güçlü olanın, hükümeti de, devleti de güçlüdür"

hediye patlayan kutu

"Milleti güçlü olanın, hükümeti de, devleti de güçlüdür"

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Teşkilatlar güçlü partileri kurar. Güçlü partiler, güçlü hükümetleri kurar. Güçlü hükümetler, güçlü devletleri ortaya çıkarır, devleti güçlendirir. Bunların hepsinin temelinde millet vardır." dedi.

Yeni Admin
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık ve Bafra 6. Olağan İlçe Kongrelerine katılım sağladı. 
 
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık ve Bafra 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuşma yaparak teşkilat üyelerine seslendi. 
 
Teşkilat ve 2019 seçimlerinin önemine değinen Milletvekili Köktaş, "Coşku ve heyecanımızı tazelediğimiz bayram havasında gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizin teşkilatımız, partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Siyasi partileri bir canlıya benzetmiş olursak, teşkilatlar bu canlının omurgasını oluşturur. Omurga yani teşkilatlar ne kadar sağlam ve güçlü olursa, o siyasi parti o kadar dayanıklı olur, ayakta kalır.
Teşkilatlar güçlü partileri kurar. Güçlü partiler, güçlü hükümetleri kurar. Güçlü hükümetler, güçlü devletleri ortaya çıkarır, devleti güçlendirir. Bunların hepsinin temelinde millet vardır. Aziz milletimiz bize bu gücü ve kuvveti, desteği ve duaları ile veriyor.
Bu anlamda biz de mahalle teşkilatlarımızla, gençlik ve kadın kollarımızla, ana kademelerimizle, seçilmiş meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımızla, milletvekillerimizle tek vucüt, tek yürek, tek ses olarak çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürüyoruz.
2019 seçimleri ülkemiz için, Türkiyemizin gelecek yılları için önemli bir virajdır.  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bu kutlu yürüyüşe çıkarken aziz milletimize verdiği bir söz vardı. 
Ülkemizi, milletimizin gurur duyacağı bir ülke haline getirmekti. Çok şükür bugün gelinen noktada Türkiye, eğitimden sağlığa, ulaşımdan ekonomiye, dış politikadan milli savunmaya, tarımdan enerjiye kadar her alanda çağ atladı, büyüdü, büyümesini de sürdürmeye devam edecek. Bizim milletimize hizmet yolunda yapılacak daha çok işimiz var. 
Tabi bu yatırım hamleleri, projeler gerçekleştirilirken şer odakları hiç boş durmadı, hala da durmuyorlar. Partimizin kapısına kilit vurmaya kalktılar. Gezi olaylarıyla kalkışma yapmaya çalıştılar. Vesayet, ihanet odaklarıyla mücadele ederken hain darbe teşebbüsünde bulundular.  
Elhamdülillah, aziz milletimizden aldığımız güçle bütün vesayet odaklarına karşı mücadele verdik, vermeye devam ediyoruz. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies