VALİ BEY HARİÇ KİMSE İLGİLENMEDİ

hediye patlayan kutu

VALİ BEY HARİÇ KİMSE İLGİLENMEDİ

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yerli otomobilin Samsun'da üretilmesi çağrısının ardından kampanyanın havada kaldığını ve Samsun Valisi Osman Kaymak'ın dışında siyasiler ile bürokrasinin gerekli çalışmayı yapmadığını söyledi.

VALİ BEY HARİÇ KİMSE İLGİLENMEDİ
VALİ BEY HARİÇ KİMSE İLGİLENMEDİ Yeni Admin

Bir kaç ay önce yerli ve milli otomobil üretiminin Samsun'da yapılmasına yönelik bir çağrıda bulunduklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Çağrımızın ardından ilk günlerde yakaladığımız heyecanı maalesef kaybettik" dedi.  Samsun Valisi Osman Kaymak'ın bu çağrının ardından ciddi anlamda çalışma içerisine girdiğini ifade eden Tekin, sözlerine şöyle devam etti; "Daha birkaç ay önce yerli ve milli otomobilin Samsun'da üretilmesine yönelik bir çağrıda bulunmuştuk. Bu üretimin Samsun'da yapılacak olması ilimize hem sosyal, hem de ekonomik anlamda büyük kazanım sağlayacağı aşikârdır. Çağrımızın ardından ilk günlerde bütün siyasiler ve bürokratlar aynı çağrıda bulunmuş ancak ardından konu gündemden çıkmıştır. Bugün Samsun Valisi Osman Kaymak, çağrıyı yinelemiş ve gerekli alanın hazır samsun oto kiralamağunu söylemiştir. Böylesine önemli bir konuda Samsun Valisi'nin yalnız kalması bizleri üzmüştür. Samsun için önemli bir kalkınma hamlesi olan ve şehrimize büyük katkı verecek olan bu kampanyaya tüm şehrin destek vermesi ve daha ciddi çalışmaların el birliği ile yapılması gerekmektedir. Bu samsun rent a carle Şehrin valisi, bürokratları, siyasi parti gözetmeksizin tüm Milletvekilleri, belediye başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları, Sanayici ve işadamlarından oluşan bir platform oluşturularak Samsun’un bu konuda tek vücut olup daha ciddi bir hazırlık yaparak yetkililere ne kadar istekli samsun oto kiralamağumuzu göstermemiz gerektiğine inanıyoruz”

Tekin, "Samsun havayolu, karayolu, demir yolu ve izmir escort yolu ulaşımlarına sahip bir şehirdir. Bu özellikleri baz alırsak Türkiye’de üretilecek olan yerli otomobilin üretim tesislerinin Samsun’da yapılmasına hiçbir engel yoktur. Ancak, bunu sağlamanın yolu da tüm şehrin öncelikle istekli olması ve daha sonra birlikte hareket edebilmesi ile olacaktır. Bu yatırım hem ilimiz için önemli bir ekonomik yatırım olmakla beraber yıllarca sorun haline gelen istihdam problemi ve işsizliğin çözümü noktasında da büyük katkı sağlayacaktır. Daha önce söz verdiğimiz gibi, yerli ve milli otomobil yatırımının Samsun'da yapılması için Milliyetçi Hareket Partisi olarak elimizden gelen her türlü desteği vereceğimizi ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies