BAŞKAN ŞAHİN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

hediye patlayan kutu

BAŞKAN ŞAHİN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, bir yandan projeleri hayata geçirirken diğer yandan ise esnaları ziyaret etmeye devam ediyor.

BAŞKAN ŞAHİN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN ŞAHİN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ Yeni Admin

9 yıllık belediye başkanlığı döneminde insan merkezli ve sosyal belediyecilik anlayışının öncüsü olan Başkan Şahin, ziyaretlerinde hemşerileriyle sohbet ediyor, görüş alış verişinde bulunuyor ve hemşerilerinin istek ve taleplerini dinliyor. Vatandaşların mutlu ve acılı günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “En baştan söylediğim bir husus vardı. Vatandaşlarımızı ben ziyaret edeceğim. Bu anlamda vatandaşlarımızın ayağına ben gidiyorum. Muhtarlarımızı ziyaret ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile beraber oluyorum. Hemşerilerimin mutlu ve acılı günlerini paylaşıyorum. Samsun ve Bafra derneklerimizin faaliyet ve programlarına katılıyorum. Önemli gün ve haftalarla ilgili etkinlikler düzenliyoruz. Okullarımızı, öğretmen ve öğrencilerimizi, yaşlılarımızı, çalışanlarımızı, sağlık alanında hizmet eden insanlarımızı, esnaflarımızı ziyaret ediyor, görüş alış verişinde bulunuyoruz. Oda ve derneklerimizle, kaymakamımız ve bürokrasimizle, siyasi irademiz ve temsilcileriyle her zaman bir ve beraberiz. Biz, Bafra olarak büyük bir aileyiz anlayışı içerisinde oluyoruz. Tek derdimiz hizmet etmek. Kısacası Samsun ve Bafra’mız ile insanlarımıza sevdalıyız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’in ilk günden itibaren talimatı vardır. İnsanlarımızla olunuz, hizmeti esas alınız, sosyal belediyeciliğe önem veriniz ve halkın arasında bulunun. Biz de ilk günden itibaren bu şekildeyiz. Bu talimatlara uyuyoruz. Bu bizim hayat felsefemizdir.“ dedi.

esnaf-ziyareti-(2).jpgesnaf-ziyareti-(3).jpgesnaf-ziyareti-(4).jpgesnaf-ziyareti-(5).jpgesnaf-ziyareti-(6).jpgesnaf-ziyareti-(7).jpgesnaf-ziyareti-(8).jpgesnaf-ziyareti-(9).jpgesnaf-ziyareti-(10).jpgesnaf-ziyareti-(11).jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies