RIZVAN AKSOY Heyecan ve Umut verdi

hediye patlayan kutu

RIZVAN AKSOY Heyecan ve Umut verdi

AB hibelerini ve KOSGEB kredilerini üyelerimizle buluşturacağız. Bayan ve genç girişimcilerimizi bu anlamda destekleyecek ve yardımcı olacağız. Görev yaptığımız da odamızı 350 oda arasında 37.sıraya taşımıştık.

RIZVAN AKSOY Heyecan ve Umut verdi
RIZVAN AKSOY Heyecan ve Umut verdi Yeni Admin

Bafra Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Adayı Rızvan Aksoy:

GÜCÜMÜZÜ ÜYELERİMİZDEN ALACAĞIZ

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı ve yapılacak seçimlerde yeniden aday olan Rızvan Aksoy dergimize önemli açıklamalar yaptı. Aksoy yaptığı açıklamalarda” Bafra Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimiz için vardır. Öncelikle üyelerimizin problemlerini çözmeye ağırlık vereceğiz. Üyelerimize hizmet edersek Bölgemize de hizmet etmiş oluruz. Gücümüzü üyelerimizden alacağız. Biz bir bölge odasıyız. Bafra, Alacam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerimizi temsil ediyoruz. Bafra Ticaret ve Sanayi odası bir temsil, bir vitrin ve protokol yeri değildir. Üyelerine ve Bölgesine hizmet yeridir. Bunun için projelerimiz var. Bu projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız” dedi.

OSB’LERİMİZİ KAĞIT ZERİNDE KALMAKTAN KURTARIP TAMAMLAYACAĞIZ

Bafra TSO Başkan adayı Rızvan Aksoy seçim çalışmaları ve projeleri hakkında şunları söyledi:” 4 ilçemizde üyelerimizi ziyaret ediyoruz. Onlarla sohbet ve istişare ediyoruz. Düşüncelerimizi paylaşıyoruz, onların görüşlerini alıyoruz. Oda üyelerimizin haklı beklentileri var. Üyelerimizin beklentilerini ve projelerimizi hayata geçireceğiz. Biz bunları yaparken 4 ilçemiz ile beraber yürüyeceğiz. Yapacaklarımız bürokrasinin, siyasi iradenin, yerel yöneticilerin ve mülkü idare kademelerinin de destekleriyle gerçekleşecektir. Biz bunu organize edeceğiz. Bazı projelerimiz için odamızdan paraya çıkmayacaktır. Öncelikle Bafra’nın geleceği olan Karma ve medikal ihtisas ile Sera OSB’ler konusunu çözeceğiz. Çünkü görünen o ki bu gidişle OSB’ler evrak üzerinde kalacak. İnsanlarımızın umutları kullanılmış olacak. Yıllardır sadece konuşuluyor. Şimdiye kadar bu işler tamamlanmıştı. Biz kağıt üzerinde kalmış olan iki Organize Sanayi bölgemizi de tamamlayacağız. Bafra’nın önünü açacağız. Bafra bir tarım şehri. Bafra’da tarım gelişmelidir. Bu hepimizin görevidir. Tarıma dayalı sanayiyi geliştireceğiz demekle bu işler olmaz. Bafra Tarı Tekno Parkı kurulması için Bakanımız, milletvekillerimiz, valimiz, kaymakamımız, belediye başkanımız, ziraat odamız ticaret borsamız, üniversitemiz, sivil toplum kuruluşlarımızla bir ve beraber olacağız. Bafra Tarım Tekno Parkına kavuşacak. Baframızın bir başka hedefi olan Üniversite şehri olmak için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. Sinerji oluşturacağız. Organize Sanayi bölgemiz içerisinde Mesleki teknik lise kurulmasını sağlayacağız. Bu şekilde ara eleman yetişmesini gerçekleştireceğiz.  Çalışmalarımızla birlikte OSB’de onlarca fabrika ve tesis oluşturuyoruz. Burada bir camii ihtiyacı var. Bunu insanlarımızın duyarlılıkları ile yapacağız. Bize bir maddi yük getirmeyecek. Hedeflerimiz bir bir gerçekleşirken 4 ilçemizi temsil eden odamıza bir bina yapacağız. Üyelerimize layık, vizyonlarımızı ortaya koyacak çalışmalara yakışacak bir binamız olacaktır.

BAFRA TSO GÜCÜNÜ ÜYELERİNDEN ALACAK ÜYELERİ İÇİN KULLANACAKTIR

Bafra TSO Başkan adayı Rızvan Aksoy açıklamalarını şöyle tamamladı: “ 6,5 yıl başkanlık yaptım. Üyelerimiz bana bu şerefi verdi. Bu süreçte çok önemli hizmetler yaptık. 7 adet AB hibe projesi aldık. Bafra İş ve İhracatı geliştirme projesi için 2.500.000 Euro tutarında hibeyi odamıza kazandırdık. Ne yazık ki burası atıl duruyor ve gerekli çalışmaları yapmıyor. Biz bunu üyelerimizin ve bölgemizin hizmetine sunacağız. Üyelerimizi fuar organizasyonlarına ücretsiz getirdik. Fuar organizasyonları önemlidir. Üyelerimizin dünya ile entegrasyonunu sağlamaktadır. Biz bunu yine ücretsiz sağlayacağız ve asli amacına uygun şekilde yürüteceğiz. Görev yaptığımız süre içerisinde eğitime destek verdik. Bu anlamda Üniversite öğrencilerimize burslar veriyorduk. Bunu yine yapacağız. Öğrencilerimize kırtasiye ve üniforma yardımları yaptık. Yine yapacağız. Elbise yardımları yaptık. Yine yapacağız. AB hibelerini ve KOSGEB kredilerini üyelerimizle buluşturacağız. Bayan ve genç girişimcilerimizi bu anlamda destekleyecek ve yardımcı olacağız.  Görev yaptığımız da odamızı 350 oda arasında 37.sıraya taşımıştık. Bu gücümüzle TOBB’den ve pek çok kurumdan aldığımız desteklerle bu çalışmaları yürüttük. Bafra TSO gücünü Bafra ve üyeleri için kullanacaktır. Niyet bu olunca herkes yanımızda olur. Görevimiz sırasında tarımda ihracatı başlatmıştık. Şimdi tarımda ve sanayi artıracağız. Görevimiz sırasında üyelerimizin her konusu ile bire bir ilgileniyorduk. Bunu yeniden başlatacağız. Bafra TSO üyelerinden uzak ve ayrı yönetilemez.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies