hediye patlayan kutu

Bafra Mustafa Erdin Ortaokulu 7/C Vatanseverlik ve 8/D Vefa Sınıfı öğrencileri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası münasebeti ile;

Yeni Admin

Samsun Maarif Hareketi, Her Sınıfın Bir Değeri Var Projeleri kapsamında; Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Kemal Delen, Hüseyin Tan, Okul Rehber Öğretmeni Faruk Gülşen rehberliğinde 35 Öğrenci grubu ile Bafra Şehitliğini ve Bafra Şehit Aileleri Gaziler Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

Şehitlik ziyaretine vatanseverlik kombine baskılı tşört ve şapkalı gelen öğrenciler derneğin fahri imamı Bülbül Hoca ve iki öğrencinin okuduğu Kur'an tilavetinin ardından dualar ile şehitleri anarak vatanseverliklerini ve vefalarını gösterdiler. Şehitliğin ardından dernek binasına geçen öğrencileri dernek başkanı Mümine Ersin ve derneğin üyeleri karşıladı. Bir öğrencinin Kur’an-ı Kerim okumasının ardından öğrenciler şehit yakınları için hazırladıkları Şehide Selam oratoryasını sundular.Duygusal anların yaşandığı ziyarette öğrenciler şehit yakınları ile sohbet ettiler ve derneğin ziyaretçi anı defterine duygu ve düşüncelerini yazdılar.Dernek başkanı Mümine Ersin ile terörle mücadele gazisi Hakan Uncu öğrencilere ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler ve şehitlik, gaziliğin önemini anlattılar. Ziyaret dolayısı ile vatanseverlik ve vefa değerlerini edinen ve sergileyen öğrenciler ömürlerinde unutamayacakları bir gün yaşadılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies