hediye patlayan kutu

Bafra İşkur Hizmet Merkezi ile Bafra Denetimli Serbestlik Müdürlüğü işbirliğinde 20-23.02.2018 tarihleri arasında yapılan Girişimcilik Eğitimini başarı ile bitiren 24 Eski Hükümlüye sertifikaları düzenlenen törenle teslim edildi.

Yeni Admin

Cumhuriyet Başsavcısı Turgut TÜRKMEN sertifika töreninde Girişimcilik Sertifikası alan eski hükümlüleri tebrik etti. Girişimcilerin sonra bir an önce kendi iş yerlerini açarak işgücü piyasasına dahil olmaları gerektiğini belirtti. Projelerini hayata geçirmeleri için İŞKUR ve diğer Kamu Kurumlarının hibe desteklerinde azami derecede istifade etmeleri temennisinde bulundu.

Bafra İşkur Hizmet Merkezi şefi Kamil KOÇAK;

İşkur olarak kendi işini kurmak isteyen Eski Hükümlülere brüt ücretin 15 katı kadar hibe desteğinde bulunduklarını belirtti. Ayrıca Bafra İşkur Hizmet Merkezi bünyesinde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü-Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ile Bafra Ziraat Odası işbirliğinde bir proje ekibi oluşturduklarını, 2018/2 proje başvuruları başladığında kendi işini kurmak isteyen Engelli ve Eski Hükümlülere proje danışmanlığı yapacaklarını belirtti. Kendi işini kurmak isteyenlerin İşkur ile mutlaka irtibata geçmelerini önemle belirtti. Belge törenine; Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, İşkur Şefi Kamil Koçak, İş ve Meslek Danışmanı Mehmet Uğuz, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra Türk Kızılayı Şube Müdürü Osman Genç , Bafra Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tosuner, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İrer ve diğer kurum amirleri katılım gösterdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies