Samsunspor Taraftar Grubu Başkanları Başkan Fatih Yıldız’a Sahip Çıktı

hediye patlayan kutu

Samsunspor Taraftar Grubu Başkanları Başkan Fatih Yıldız’a Sahip Çıktı

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ile Samsun spor Taraftar Tribün Liderleri Hikmet Şimşek ve Şehzadeler Dernek başkanı Kenan Karpuzoğlu birlik beraberlik ve barış yemeğinde buluştular.

Samsunspor Taraftar Grubu Başkanları Başkan Fatih Yıldız’a Sahip Çıktı
Samsunspor Taraftar Grubu Başkanları Başkan Fatih Yıldız’a Sahip Çıktı Yeni Admin

Samsunspor’un zorlu Boluspor karşılaşması öncesi sosyal medya fecebook üzerinde yayınlamış olduğu yazıdan dolayı Samsunspor taraftarlarından büyük tepki alan 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız Samsunspor taraftarı tribün lideri Hikmet Şimşek ve Şehzadeler dernek başkanı Kenan Karpuzoğlu ile  bir araya gelerek yanlış anlaşıldığını başta Samsunspor Camiasından taraftarlardan özür dileğini başkanlara iletti. Güzel bir ortamda geçen buluşmada 1930 Bafraspor başkanı Fatih Yıldız Samsunspor Taraftarları tribün liderleri Hikmet Şimşek ve Şehzadeler dernek Başkanı Kenan Karpuzoğlu'na ben zaten Samsunspor’a destek için Paso Lig alan bir kişiyim. O yazımda çok ama çok yanlış anlaşıldığımı sanıyorum, Samsunspor, Termespor, Çarşambaspor ve Bafraspor bizim öz ailemiz ve evlatlarımız gibidir. Eğer Samsunspor varsa bizde varız. Diyerek sözlerini tamamladı.

 

1930 Bafraspor Kulübü başkanı Fatih Yıldız’dan sonra Samsunspor Taraftarların grup lideri olan Hikmet Şimşek ise bizler Fatih başkanın Samsunsporumuzu ne kadar sevdiğini iyi bilenlerdeniz. Kendisi bizleri bizzat arayarak Bafra’ya davet ettiler. Bizde hiç düşünmeden kendisiyle bir araya gelerek bu olayın iç yüzünü ve gerçeğini kendisinden birebir öğrenmek istedik. Kendisini çok iyi tanıyanlardanız, burada tekrar tekrar Samsunspor Ailesi ve taraftarlardan özür diledi. Biz kendisinin bu samimiyetine güveniyor, ona destek veriyoruz ve en kısa zamanda bir Samsunspor karşılaşmasında aramızda görmek istiyoruz. Eğer Samsunspor varsa 1930 Bafraspor, Termespor ve Çarşambaspor var. Biz bir bütün olarak kardeşiz aileyiz ve artık bizim için bu iş tatlı şekilde kapanmıştır. Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Buluşmanın sonunda 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in basın Danışmanı Adnan Hazır, Samsunspor taraftarı tribün lideri Hikmet Şimşek ve Şehzadeler Dernek Başkanı Kenan Karpuzoğlu ile birlikte barış ve beraberlik fotoğrafı çektirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies