BAFRA TSO BAŞKANINI SEÇİYOR

hediye patlayan kutu

BAFRA TSO BAŞKANINI SEÇİYOR

Başkan adayı Rızvan Aksoy hem projeleri hem de kişisel özellikleri ile 1 Nisan tarihinde Bafra TSO başkanı olarak yeni bir dönem başlatması bekleniyor.

BAFRA TSO BAŞKANINI SEÇİYOR
BAFRA TSO BAŞKANINI SEÇİYOR Yeni Admin

Bafra TSO seçimleri yaklaştıkça heyecan artmaya devam ediyor. Başkanlığın en güçlü adayı Rızvan Aksoy Bafra, 19 Mayıs, Yakakent ve Alaçam ilçelerinde çeşitli etkinlikler, üyelerle toplu yemekler,  davet programları ve ziyaretleri ile çalışmalarını yürütüyor. Üyelerden Rızvan Aksoy’a tam destek ise artarak devam ediyor.

Bafra TSO Başkan adayı Rızvan Aksoy yaptığı tüm programlarda somut projeler ortaya koyarak seçim sonrası için yapacağı hizmetleri anlatıyor. Aksoy’un projeleri üyeler tarafından ise yerinde bulunarak destekleniyor. Tüm bunlarla birlikte başkan adayı Rızvan Aksoy’un kişisel özellikleri de seçimlerde etkili oluyor. Özellikle üyelerle hayatının her döneminde beraber olması, her konuda istişare yapması, ilgi ve alakasını kesmemesi seçimlerde ki en büyük şansı olarak ortaya çıkıyor. Başkan adayı Rızvan Aksoy hem projeleri hem de kişisel özellikleri ile 1 Nisan tarihinde Bafra TSO başkanı olarak yeni bir dönem başlatması bekleniyor.

Bafra TSO Başkan adayı Aksoy Bafra TSO üyelerine yük olmadan Bölgenin imece kültürü, siyasi, bürokrasi ve iş adamı gücüyle bazı önemli hizmetleri kazandıracaklarını söyledi. Aksoy bu projeleri hakkında şunları söyledi: " Öncelikle oda üyelerimizin problemlerine eğileceğiz. Odamız üyelerimiz için vardır. Proje ve hizmetlerimiz noktasında aynı duygu ve düşüncelere sahip olduğumuz güçlü bir yönetim kadromuz var. Üyelerimizi ücretsiz olarak fuarlar ve ticari gezilerle buluşturacağız. Fuarlar ve gezileri amaçlarına uygun olarak tüm üyelerimize açacağız. Bafra TSO üyeleriyle bulaşacaktır.  Üyelerimizi dünyada ki gelişmelerle entegre olmasını sağlayacağız. AB hibesini dönemimizde aldığımız ama bugün atıl halde duran BİGEM ile ihracatı artıracağız. Bafra Karma ve medikal ihtisas OSB ve SERA OSB evrak üzerinde kalmaktan kurtulacaktır. Bafra, Akaçam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerimizin tüm güç ve lobisini buna seferber edeceğiz. Burada en kısa zamanda binlerce insanımıza iş ve aş imkânı sağlayacağız. Bafra OSB içinde bir cami ve mesleki Teknik lise yapacağız. Mesleki Teknik lise ile ara eleman ihtiyacını gidereceğiz. Oda üyelerimizin Avrupa Birliği hibe projeleri ve KOSGEB kredi ve hibelerinden yararlanmasına önemli katkılar yapacağız. Bafra’nın tüm ortak hedeflerine sahip çıkacağız. Bafra TSO ne kadar çok hizmet ederse, üyelerine ne kadar çok katkı yaparsa ekonomimiz o kadar çok canlanacaktır. Mesele seçim kazanmak oda başkanı olmak değil. Makamlar hizmet içindir. Bu nedenle seçimden sonra neler yapacağız bunlarla ilgileniyoruz. Güçlü bir yönetimle hizmet etmeye geliyoruz. Derdimiz şahsımız değildir. " dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
sanal sunucu gomovies