BAŞKAN ŞAHİN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAŞKAN ŞAHİN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Bafra Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin ortak çalışması sonucunda Kanlıgüney, Doğankaya, Kuşçular, Çataltepe, Ortadurak,

BAŞKAN ŞAHİN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
BAŞKAN ŞAHİN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ Yeni Admin

 Osmanbeyli, Sarıçevre, Sarıkaya, Doğanca, Yeşil yazı, Tütüncüler, Barış mahallerimizde ki stabilize olan yollarda 25.000 ton malzeme serilmesi ile 150 km dağ malzemesi serme sıkıştırma çalışması yapıldı. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin beraberinde Belediye Başkan yardımcısı Fikret Vatansever, Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ve İmar müdürü Mümin Erkoç ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi ve personelleri ile sohbet etti.

 

Bafra Belediye Başkanı incelemelerden sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma ile şu anda 12 mahallemizdeki stabilize yollarımıza 25.000 ton dağ malzemesi serdik. 150 kilometrelik bir çalışmayı yaptık. Bu çalışma ile stabilize yollarımızın asfaltlama için alt yapısı da gerçekleştirmiş olduk. Buralarda geçmişte çakıllama yapılıyordu. Biz şimdi bunu aştık. Dağ malzemesi ile yol sağlamlaştırmayı gerçekleştiriyoruz. Belediyemizin ilgili birimleri, personelleri ve iş makineleri çok yoğun bir şekilde 12 mahallemizde çalışma yürütüyor. Çalışmaları yerinde inceledik. Çalışan personellerimizle beraber olduk.  İlçemize ve insanlarımıza hizmet etmek için tam bir seferberlik halindeyiz. Bunu her zaman kendimize destur edindik. Biz milletimize, hemşerilerimize hizmet ettikçe mutlu oluyoruz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..