Muhammet Sefa Aslan İl Yönetimine Seçildi

2 Üniversite mezunu ve 3. üniversitede 3.sınıfta okuyan AK parti Gençliğinin ve toplumun her kesiminden gençlerin sevdiği ve saygı duyduğu Muhammet Sefa Aslan AK Parti Samsun Gençlik Kolları kongresinde il gençlik kolları yönetim kurulu üyeliğine seçildi

Muhammet Sefa Aslan İl Yönetimine Seçildi
Muhammet Sefa Aslan İl Yönetimine Seçildi Yeni Admin

AK PARTİ GENÇLİĞİNİN GURURU

MUHAMMET SEFA ASLAN

2011 yılından itibaren AK parti Bafra ilçe Gençlik kolları yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunan, bu görevi sırasında lise, üniversite gençliği daha sonra ise sosyal politikalardan sorumlu başkan yardımcılığı yapan Muhammet Sefa Aslan AK Parti Samsun Gençlik Kolları İl yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

AK parti Gençliği içinde çok sevilen ve 1990 doğumlu olan Muhammet Sefa Aslan Kayseri Erciyes Üniversitesi Makine bölümü, Açık öğretim fakültesi İşletme bölümlerini bitirdi. 3. Üniversite olarak Sosyoloji Fakültesi 3.sınıfına devam etmektedir.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ise İcraatlar yarışıyor siyasi bilgi yarışmasında başarı ödülü aldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bafralı     2018-04-09 Muhammet Sefa Arkadaşımız donanımlı, samimi, çalışkan biridir. Her görevi layıkıyla yapabilir. Tebrik ediyorum. AK parti Bafra Gençlik kollarımıza ve il gençlik kollarımıza başarılar diliyorum.
YORUMCU     2018-04-09 TEK BAŞINA MI ALDI O ÖDÜLÜ ? GRUP YARIŞMASIYDI O YARIŞMA ? 3 KİŞİLİK BİR EKİBİN ALDIĞI ÖDÜLÜ NEDEN TEK BİR KİŞİ ALMIŞ GİBİ LANSE EDİYORSUNUZ ? TARAFSIZ HABER LÜTFEN!! Sayın Yorumcu: Biz siyasi bilgi yarışmasında ödül aldı diyoruz. Tek başına da ödül aldı demedik. Hayret edilen ise Arkadaşınız hakkında yapılan olumlu bir haberden neden bu kadar rahatsız oldunuz.Hem AK partilisiniz hemde rahatsız oluyorsunuz. Bu İP numarasını ve yorumunuzu Cumhurbaşkanımıza yollasak sizi ve sizin gibi düşünenleri partide bir saniye tutmaz. Siz bizim haberciliğimize değil. Haset kıskançlık duygularınızı ve partinize karşı yaptığınız bu tutuma bakın.Böyle zihniyetli insanların basını eleştirme hakkı zaten yok.
Meltem Yalçın ak     2018-04-09 Herkes tarafından sevilen saygıyı hiçbir zaman bırakmayan haksızlığa haksızlık yapanlara karşı duran bir nefer o...Canım kardeşim seninle bir kez daha gurur duydum ve her zaman duyuyorum yolun açık olsun her zaman yanında ve arkandayım..allahım kalpinin güzelliğini ve senin doğruluğunu işte böyle güzel yerlere getirerek gösteriyor olmalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..