Abdurrahman Çamaş’ın MHP’den adaylığını açıklaması ile hem Bafra’da hem de Samsun’da tüm siyasi dengelerde alt üst oldu.

Yeni Admin

MHP ADAYI ÇAMAŞ DENGELERİ DEĞİŞTİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş 24 Haziranda yapılacak olan seçimler için ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili adayı olacağı Bafra gündemine bomba gibi düştü. Kısa sürede sosyal medya ve basında yankı bulan gelişme MHP camiası ve vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılandı.

Mali Müşavir olan Abdurrahman Çamaş 2 Dönem MHP Bafra İlçe Başkanlığı, Belediye meclis üyeliği, MHP meclis grup başkanlığı görevlerinde bulundu. Bafra’nın sevilen ve Ülkücü bir aileden gelen Çamaş Ülkücü kimliği, zor şartlarda yaptığı görevler, fedakâr ve dürüst yapısı, halkla yakın ve yapıcı ilişkileri ile her zaman siyasette sevgi ve saygınlık gören bir isim oldu.

Abdurrahman Çamaş’ın adaylığını açıklaması MHP İlçe yönetim kurulu, ülkücü teşkilatlar, üye ve delegeler arasında sevinçle karşılandı. MHP camiasının birlik ve beraberlik halinde kenetlenmesini de sağladı. Abdurrahman Çamaş’ın MHP’den adaylığını açıklaması ile hem Bafra’da hem de Samsun’da tüm siyasi dengelerde alt üst oldu.

MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş’ın ilçe başkanlığından ayrılması ile teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı MHP’nin bir başka sevilen ve sayılan ismi Barbaros Turna ilçe başkanlığına seçildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
19 Mayıs Belediyesi Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları Sergisi Açılıyor
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..
GECELERİ RAHAT UYUSUNLAR DİYE..